Russia - Premier League
July 20
FT
FC Ufa
FC Krasnodar
FT
Krylya Sovetov Samara
FC Arsenal Tula
FT
CSKA Moscow
FC Orenburg
FT
FK Rostov
FC Spartak Moscow
July 21
FT
Ural
Republican FC Akhmat Grozny
FT
FC Lokomotiv Moscow
FC Tambov
FT
FC Dinamo Moscow
FC Rubin Kazan
FT
PFC Sochi
Zenit St. Petersburg
Russia - 1st Division
July 19
FT
FC Nizhny Novgorod
FC Shinnik Yaroslavl
July 20
FT
FC Luch Vladivostok
Tom Tomsk
FT
FC Ska-Khabarovsk
Torpedo Moscow
FT
FC Yenisey Krasnoyarsk
FC Rotor
FT
Tekstilshchik Ivanovo
FC Khimki
FT
FC Fakel Voronezh
0 - 0
FC Chertanovo Moscow
FT
Mordovya
FC Spartak-2 Moscow
FT
FC Avangard Kursk
FC Krasnodar-2
FT
FC Armavir
FC Neftekhimik Nizhnekamsk
FT
FC Baltika Kaliningrad
Chayka Peschanokopskoye
July 24
15:00
Tom Tomsk
? - ?
FC Avangard Kursk
16:00
FC Spartak-2 Moscow
? - ?
FC Nizhny Novgorod
17:00
FC Krasnodar-2
? - ?
Tekstilshchik Ivanovo
18:00
FC Neftekhimik Nizhnekamsk
? - ?
FC Luch Vladivostok
18:30
FC Shinnik Yaroslavl
? - ?
FC Armavir
19:00
FC Chertanovo Moscow
? - ?
FC Rotor
19:00
FC Fakel Voronezh
? - ?
FC Baltika Kaliningrad
19:00
FC Khimki
? - ?
FC Yenisey Krasnoyarsk
19:00
Torpedo Moscow
? - ?
Mordovya
20:00
Chayka Peschanokopskoye
? - ?
FC Ska-Khabarovsk
July 19
FT
Torpedo Vladimir
Veles Moscow
July 24
14:00
Kolomna
? - ?
Znamya
14:00
Luki-Energiya
? - ?
Murom
14:00
Olimp Khimki
? - ?
Leningradets
14:00
Pskov 747
? - ?
Veles Moscow
14:00
Rodina
? - ?
Lokomotiv-Kazanka Moscow
14:00
Zenit St. Petersburg II
? - ?
FC Dolgoprudny
14:00
Zvezda Saint Petersburg
? - ?
Torpedo Vladimir
July 24
14:00
Ararat Moscow
? - ?
Zorky Krasnogorsk
14:00
Dinamo Briansk
? - ?
FC Rotor Volgograd II
14:00
FC Ryazan
? - ?
Khimik-Arsenal
14:00
Kaluga
? - ?
Kvant Obninsk
14:00
Metalurg Lypetsk
? - ?
Strogino
14:00
Salyut Belgorod
? - ?
Sokol Saratov
July 25
14:00
Saturn Ramenskoye
? - ?
Khimki 2
15:00
Akron Tolyatti
? - ?
Zvezda Perm
15:00
FC Chelyabinsk
? - ?
FC Ufa II
15:00
NoSta
? - ?
KamAZ
15:00
Ural II
? - ?
Lada SOK
15:00
Volga Ulyanovsk
? - ?
Tyumen
15:00
Zenit Izhevsk
? - ?
Lada Togliati
July 24
15:00
Biolog Novokubansk
? - ?
FC Volgar
15:00
Druzhba
? - ?
FK Makhachkala
15:00
Legion Dinamo
? - ?
Chernomorets Novorossiysk
15:00
SKA Rostov
? - ?
Krasnodar 3
15:00
Spartak Nalchik
? - ?
FC Alania Vladikavkaz
15:00
Spartak Vladikavkaz
? - ?
Dinamo Stavropol
15:00
Urozhay
? - ?
Mashuk-KMV
July 25
17:00
Anzhi Makhachkala
? - ?
Inter Cherkessk
July 19
FT
FK Rostov
FC Spartak Moscow
July 20
FT
FK Ufa
FK Krasnodar
FT
Samara Kryliya Sovetov
Arsenal Tula
FT
CSKA Moscow
FC Orenburg
FT
Dinamo Moscow
Rubin Kazan
FT
Lokomotiv Moscow
FK Tambov
FT
PFC Sochi
FC Zenit ST Petersburg
FT
Ural Ekaterinburg
FC Akhmat Grozny
Russia - Cup
May 22
FT
FC Lokomotiv Moscow
Ural
Russia - Super Cup
July 6
FT
FC Lokomotiv Moscow
Zenit St. Petersburg
August 3
14:00
FC Chita
? - ?
Novosibirsk FK
14:00
Zenit Irkutsk
? - ?
Sakhalin